O nás

Cup of Cake je e-shop plný těch nejlepších sladkostí od cukrářky Lany Libin Mayer. Přijde vám domů návštěva a chtěli byste jí dát ochutnat ten skvělý malinový cheesecake, který jste měli v Mém šálku kávy? Chystáte oslavu pro větší společnost a chcete si být jistí tím, že na vaše občerstvení budou hosté dlouho vzpomínat? Nebo prostě jen chcete doma mlsat a nejste zrovna cukráři? Pro vás všechny je Cup of Cake místem, kde se vám bude líbit.

Cup of Cake vznikl jako pokračování naší kavárny Můj šálek kávy, kde se dorty staly rychle oblíbenou součástí nabídky. Naším cílem je, aby si zákazníci mohli úžasné a neodolatelné dorty dopřávat nejenom v Šálku, ale každý den, kdykoliv a kdekoliv.

A co dělá naše sladkosti tak zvláštní?
Ingredience. Zásadně nepoužíváme levné suroviny pochybného původu i složení. Žádný ztužený tuk, trans tuky, žádná umělá dochucovadla, žádní neznámí výrobci. Prostě máslo, vejce, čokoláda a cukr - opravdu je to takhle jednoduché.
Znalosti. Víme, jak se má péct a pečeme tak. Studovali jsme to, vzdělávali jsme se, cvičili jsme, zkoušeli a trénovali a jen tak můžeme říct, že naše dorty jsou dílem profesionálů.
Jednoduchost. Věříme, že ty nejlepší věci v životě jsou ty nejjednodušší. Máme rádi výrazné a jednoduché chutě a nebojíme se je použít.
Osobitost. Naším cílem není masová produkce, ale každý náš dort je originál a zakládáme si na ruční práci.
Chuť. A mimochodem, ono je to vážně moc dobré!

Pro jakoukoliv příležitost si u nás můžete vybrat z desítek sladkostí od drobných cookies a brownies, přes muffiny a cupcakes mnoha chutí a vůní až po dorty, které chutnají ještě lépe, než vypadají, i když už se to nezdá být možné.

Součástí nabídky jsou i sladkosti pro labužníky s dietním omezením jako jsou diabetici nebo celiaci, takže okno Cup of Cake je otevřeno doslova pro každého.

Kromě dortíků rádi připravíme sladký catering pro vaše oslavy nebo večírky. Samozřejmostí je to, že vám upečeme a připravíme, co vám na očích uvidíme a rádi splníme vaše přání. Zkrátka se postaráme, aby vaše party byla nezapomenutelná.

Navíc vše umíme i pro velkoobchodní zákazníky. Pokud máte kavárnu, bistro nebo restauraci a nejste schopni (nebo jen nechcete) připravovat si vlastní sladkosti, nechte to na nás! Pro velkoobchodní podmínky, ceník a přístup na VO eshop nás prosím kontaktujte.